English
Industry
Industry
11 lutego 2013
Nabór do pierwszej edycji warsztatów Kinoteka Studio w Londynie

W dniach 11-13 marca 2013 odbędą się w Londynie warsztaty dla młodych reżyserów-scenarzystów pod nazwą Kinoteka Studio. Jest to wspólny projekt Kinoteka Festiwal Polskich Filmóww Londynie, London Film Academy i Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

W ramach warsztatów odbędą się zajęcia z reżyserii, pracy nad tekstem i z aktorami, a także rozwoju i pitchingu projektów. Planowane są także wizyty w studiach filmowych i Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). Wykładowcami będą renomowani twórcy filmowi, a dziesiątka uczestników pochodzić będzie z Polski i Wielkiej Brytanii (po pięć osób z każdego kraju).

Potwierdzone są już zajęcia z Janem Harlanem (wieloletni współpracownik Stanleya Kubricka), Davide Popem (ekspert od pitchingu z London Film Academy), Wojciechem Marczewskim i Krzysztofem Zanussim. Prowadzone są też rozmowy na temat masterclasów z kolejnymi osobami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają polskim uczestnikom także przelot i zakwaterowanie w Londynie w dniach 10-14 marca.

Zgłoszenia na Kinoteka Studio przyjmowane są do 18 lutego 2013.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać wypełniony po angielsku Formularz Zgłoszeniowy do ściagnięcia ze strony kinoteki http://kinoteka.org.uk/wp-content/uploads/2013/02/KinotekaStudio2013_Application.doc

na adres kinotekastudio2013@londonfilmacademy.com.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o udziale najpóźniej 26 lutego 2013.

Więcej informacji: www.kinoteka.org.uk/workshop/kinoteka-studio-2013-workshops-for-writersdirectors/

Kontakt: Marlena Łukasiak, marlena.lukasiak@instytutpolski.org

KINOTEKA Polish Film Festival odbywa się w Londynie w dniach 7-17 marca 2013. Festiwal jest organizowany przez Instytut Kultury Polskiej w Londynie przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i MyFerryLink.

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›