English
Industry

Pitching workshops - David Pope Pitching workshops - David Pope
Industry
16 kwietnia 2013
Ostatnie dni naboru do 4. edycji Studia Nowe Horyzonty!

Zgłoszenia na Studio Nowe Horyzonty przyjmowane są tylko do 19 kwietnia 2013. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2013, podczas 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (18-28 lipca 2013).

Studio Nowe Horyzonty to inicjatywa przeznaczona dla młodych profesjonalistów z branży filmowej w Polsce. Jego zadaniem jest dostarczenie młodym osobom z branży filmowej wiedzy na temat funkcjonowania międzynarodowego rynku filmowego.

Od 4 marca, na stronie internetowej festiwalu przyjmowane są zgłoszenia na czwartą edycję warsztatów.

Studio Nowe Horyzonty dostarcza młodym profesjonalistom wiedzy, którą rzadko mają okazję zdobyć w szkole filmowej - m.in. na temat promocji, marketingu filmowego, sprzedaży, pitchingu, networkingu, strategii festiwalowej, a także pomaga znaleźć drogę kariery w Polsce i za granicą.

W pierwszych trzech edycjach warsztatów wzięło udział 60 młodych profesjonalistów z Polski, m.in. Katarzyna Klimkiewicz, Marek Lechki, Maria Sadowska, Adrian Konarski, Piotr Niemyjski, Antoni Komasa-Łazakiewicz, Jan Kwieciński i Adrian Panek.

Nad tegorocznym programem studia czuwają eksperci Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i Media Desk Polska. W program aktywnie włączona jest również London Film Academy. Jako wykładowcy zaproszeni zostali doświadczeni eksperci z branży - producenci, agenci sprzedaży i selekcjonerzy międzynarodowych festiwali, a także uznani twórcy.

Swój udział potwierdzili już wykładowcy London Film Academy: ekspert od pitchingu David Pope i producent Alex Boden a także doświadczeni selekcjonerzy festiwali, producenci i dystrybutorzy. Organizatorzy prowadzą aktualnie zaawansowane rozmowy z kolejnymi wykładowcami. W programie znajdą się również masterclassy ze znanymi reżyserami i case studies filmów, które odniosły sukces w ostatnich latach.

Studio Nowe Horyzonty czeka na uczestników z całego spektrum branży filmowej - reżyserów, scenarzystów, producentów, operatorów, kompozytorów. Z udziału w warsztatach najbardziej skorzystają jednak uczestnicy już z pewnym doświadczeniem, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o zagranicznym rynku filmowym i nawiązać nowe kontakty branżowe.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PO ANGIELSKU.

Wśród 24 uczestników czwartej edycji znajdzie się 15 osób z Polski (reżyserów, scenarzystów, producentów, operatorów i kompozytorów) wybranych spośród zgłoszeń, a także 9 osób z zagranicy wybranych przez partnerów wydarzenia - festiwale filmowe z Rumunii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii i Francji.

Zgłoszenia na Studio Nowe Horyzonty przyjmowane są tylko do 19 kwietnia 2013.

Formularz Zgłoszeniowy

Współorganizatorem Studia Nowe Horyzonty jest Media Desk Polska i London Film Academy. Sponsorem wydarzenia jest T-Mobile.


Więcej informacji udziela koordynator wydarzenia: Jan Naszewski, jan@snh.org.pl

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›