English
Po festiwalu
Gazeta Festiwalowa "Na horyzoncie", nr 10
26 lipca 2013
Zbliża się kolejny sezon operowy

Kolejny sezon The Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty startuje już w październiku. Od 8 sierpnia będzie można zamawiać karnety na cały zbliżający się sezon obejmujący dziesięć przedstawień.

 

Dlaczego warto zdecydować się na oglądanie przedstawień MET w kinie? Najwyższa jakość inscenizacji przy jednoczesnej wysokiej jakości przekazu (wszystkie opery nadawane są w standardzie High Definition) pozwalają widzom doznać uczucia bezpośredniej obecności w słynnym nowojorskim teatrze operowym. Uczestnicy transmisji we Wrocławiu nie tylko zobaczą wielkie inscenizacje operowe dzieł Szostakowicza, Pucciniego, Mozarta, Czajkowskiego, ale także zajrzą za kulisy, by posłuchać wywiadów z artystami i poznać tajniki realizacji tych wielkich muzyczno-teatralnych przedstawień.

Na zainteresowanych, którzy zakupią karnety lub bilety, czeka w zbliżającym się sezonie dziesięć oper, spośród których aż cztery to produkcje premierowe. Pozostałą szóstkę tworzą klasyczne przedstawienia Metropolitan Opera, które zdążyli docenić melomani na całym świecie. Wszystkie transmitowane spektakle nadawane będą z polskimi i angielskimi napisami. Szczegóły programowe oraz informacje o karnetach i biletach dostępne są na stronie: kinonh.pl. 

Patryk Tomiczek

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›