English
Industry

Pitching workshops - David Pope Pitching workshops - David Pope
4. Studio Nowe Horyzonty

Czwarta edycja Studia Nowe Horyzonty odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2013, podczas 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (18-28 lipca 2013).

Studio Nowe Horyzonty to inicjatywa przeznaczona dla młodych profesjonalistów z branży filmowej w Polsce. Jego zadaniem jest dostarczenie młodym osobom z branży filmowej wiedzy na temat funkcjonowania międzynarodowego rynku filmowego.

Od 4 marca przyjmowane są zgłoszenia na czwartą edycję warsztatów.

Formularz Zgłoszeniowy

Regulamin naboru do 4. Studia Nowe Horyzonty

Studio Nowe Horyzonty dostarcza młodym profesjonalistom wiedzy, którą rzadko mają okazję zdobyć w szkole filmowej - m.in. na temat promocji, marketingu filmowego, sprzedaży, pitchingu, networkingu, strategii festiwalowej, a także pomaga znaleźć drogę kariery w Polsce i za granicą.

W pierwszych trzech edycjach warsztatów wzięło udział 60 młodych profesjonalistów z Polski, m.in. Katarzyna Klimkiewicz, Marek Lechki, Maria Sadowska, Adrian Konarski, Piotr Niemyjski, Antoni Komasa-Łazakiewicz, Jan Kwieciński i Adrian Panek.

Nad tegorocznym programem studia czuwają eksperci Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i Media Desk Polska. W program aktywnie włączona jest również London Film Academy. Jako wykładowcy zaproszeni zostali doświadczeni eksperci z branży - producenci, agenci sprzedaży i selekcjonerzy międzynarodowych festiwali, a także uznani twórcy.

Swój udział potwierdzili już wykładowcy London Film Academy: ekspert od pitchingu David Pope i producent Alex Boden. Organizatorzy prowadzą aktualnie zaawansowane rozmowy z kolejnymi wykładowcami. W programie znajdą się również masterclassy ze znanymi reżyserami i case study filmów, które odniosły sukces w ostatnich latach.

Studio Nowe Horyzonty czeka na uczestników z całego spektrum branży filmowej - reżyserów, scenarzystów, producentów, operatorów, kompozytorów. Z udziału w warsztatach najbardziej skorzystają jednak uczestnicy już z pewnym doświadczeniem, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o zagranicznym rynku filmowym i nawiązać nowe kontakty branżowe.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PO ANGIELSKU.

Wśród 24 uczestników czwartej edycji znajdzie się 15 osób z Polski (reżyserów, scenarzystów, producentów, operatorów i kompozytorów) wybranych spośród zgłoszeń, a także 9 osób z zagranicy wybranych przez partnerów wydarzenia - festiwale filmowe z Rumunii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii i Francji.

Zgłoszenia na Studio Nowe Horyzonty przyjmowane są od 4 marca do 19 kwietnia 2013.

Współorganizatorem Studia Nowe Horyzonty jest Media Desk Polska i London Film Academy. Sponsorem wydarzenia jest T-Mobile.

Więcej informacji udziela koodrynator wydarzenia: Jan Naszewski, jan@snh.org.pl

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›