English
Industry
Industry
12 kwietnia 2013
Akredytacje branżowe na 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty już w sprzedaży

Można już kupować akredytacje branżowe na 13. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Zamówienia można składać na stronie internetowej www.nowehoryzonty.pl. Tegoroczny festiwal obędzie się w dniach 18-28 lipca 2013r.

MFF T-Mobile Nowe Horyzonty to największy festiwal filmowy w Polsce i ważne miejsce spotkań polskiej i zagranicznej branży filmowej. Co roku festiwal odwiedza ok. 600 profesjonalistów.

W 2012 byli wśród nich, m.in. agenci sprzedaży: Les Films du Losange, Hanway, Wide Management, LevelK i Intramovies, dystrybutorzy i telewizje: Wild Bunch, Epicentre, Soda Pictures, Neue Visionen, Urban Distribution, Gutek Film, Polsat, oraz inni polscy producenci i dystrybutorzy telewizyjni,  selekcjonerzy festiwali: Berlinale, Rotterdam, Cannes, Tribeca IFF, Karlovy Vary, Gothenburg, Hong-Kong, Edynburg i Cottbus.

Akredytacja branżowa daje profesjonalistom dostęp do gości festiwalowych, zagranicznych i polskich profesjonalistów, a także umożliwia wstęp na pokazy filmów i koncerty w klubie festiwalowym*.

W tym roku we Wrocławiu po raz drugi odbędą się następujące wydarzenia branżowe: Polskie Dni ( 24-26 lipca, pokazy branżowe i pitching nowych polskich filmów) i Studio Nowe Horyzonty (21-24 lipca, warsztaty dla młodych profesjonalistów). W przygotowaniu są kolejne wydarzenia skierowane do branży filmowej. Więcej informacji o tych wydarzeniach dostępnych jest w zakładce industry na www.nowehoryzonty.pl.

Zamów akredytację branżową

Akredytacja upoważnia do:

  • wejścia na festiwalowe pokazy filmowe
  • wejścia na koncerty do klubu festiwalowego*, w tym do strefy Industry
  • wejścia na wydarzenia specjalne po uprzednim zarezerwowaniu miejsca on-line
  • korzystania z wideoteki festiwalowej
  • otrzymania katalogu festiwalowego

*z wyjątkiem koncertu zespołu Mike Patton & Tomahawk 22 lipca 2013, na który posiadacze akredytacji mogą kupić pojedynczy bilet ze zniżką

Zasady zakupu i korzystania z akredytacji branżowych


Cena akredytacji branżowej wynosi 350 zł (z VAT), a termin nadsyłania zamówień upływa 16 czerwca 2013.

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›