English
Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty

ul. Zamenhofa 1; 00-153 Warszawa
tel: 022 530 66 40, fax: 022 831 06 63
NIP: 525-22-71-014

festiwal@nowehoryzonty.pl

Anna Wiśniewska - sekretariat
sekretariat@snh.org.pl


Roman Gutek - dyrektor festiwalu
rogu@snh.org.pl

Joanna Łapińska - dyrektorka artystyczna
joanna@snh.org.pl

Katarzyna Hańć - dyrektorka organizacyjna
kasia@snh.org.pl

Monika Treichel - dyrektorka finansowa
monikat@snh.org.pl


Program festiwalu

Ewa Szabłowska
ewa@snh.org.pl

Magdalena Sztorc
magda@snh.org.pl

Jan Topolski
jant@snh.org.pl

Anna Dąbrowska
aniad@snh.org.pl

Jeśli chcą Państwo ZGŁOSIĆ FILM na festiwal, prosimy o kontakt z Magdaleną Sztorc: magda@snh.org.pl


Sponsoring

sponsoring@snh.org.pl


Promocja festiwalu

Marcin Pieńkowski - PR manager
marcin.pienkowski@snh.org.pl

Agata Burdzy - koordynatorka PR
agata.burdzy@snh.org.pl

Eurydyka Sobiecka - marketing manager
eurydyka@snh.org.pl

Michał Weksler - specjalista ds. marketingu
michal@snh.org.pl


Obsługa widza, karnety, centrum festiwalowe,
inne pytania:

festiwal@nowehoryzonty.pl

Kinga Lewandowska - specjalistka ds. zarządzania projektami
kinga@snh.org.pl

Katarzyna Dźwilewska - specjalistka ds. sprzedaży
kasiad@snh.org.pl

Lila Feduniak - kwatermistrzyni
lila@snh.org.pl


Dorota Weikum - kierowniczka działu personalnego
weikum@snh.org.pl


Strona internetowa i forum

Pracownia Pakamera Pracownia Pakamera
pracownia@pakamera.com.pl

Jakub Królikowski - realizacja, administracja
Przemek Ostaszewski - grafika
Mariusz Wojas - obsługa strony i forum
Agnieszka Szeffel - autorka tekstów, redaktorka strony
agnieszka.szeffel@nowehoryzonty.pl

Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›