English
Po festiwalu

Béatrice Dalle, foto: Rafał PlacekBéatrice Dalle, foto: Rafał Placek
Galeria portretów

W inspirujących przestrzeniach wrocławskiego hotelu Monopol fotografowie: Łukasz Gawroński, Maciek Kulczyński i Rafał Placek od 2009 roku realizują sesje portretowe reżyserów filmowych, będących gośćmi festiwalu Nowe Horyzonty.

Efekty ich starań w postaci wielkoformatowych czarno-białych portretów można oglądać w Kinie Nowe Horyzonty, gdzie podczas festiwalu  ekspozycja już od pierwszego dnia jest systematycznie uzupełniana. Projekt, od początku pomyślany jako kronika niepowtarzalnych spotkań, na przestrzeni kilku lat rozrósł się do rozmiarów potężnego zbioru fotografii.

Łukasz Gawroński, fotograf popkultury. Na zamówienie polskich czasopism i magazynów portretuje rodzimych celebrytów, jest autorem okładek do tytułów prasowych i książek, albumów muzycznych i plakatów teatralnych. Ironiczny dokumentalista - redaguje bloga: www.spacerkiem.blogspot.com, który jest fotograficznym zapisem przaśnej polskiej rzeczywistości.

Rafał Placek, fotograf do zadań specjalnych. Tajniki zawodu opanował na katowickiej filmówce. Najchętniej pracuje w obszarze kultury wizualnej przemysłu i biznesu. Tworzy obrazy przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość oraz ludzi, których pasja jest motorem tych przemian.

Maciek Kulczyński, fotograf dokumentujący. Współpracuje z Polską Agencją Prasową. Inspiruje go codzienność, pasjonuje portret kreowany zwłaszcza ten naładowany emocjami.


Kliknij w zdjęcie poniżej by obejrzeć galerię portretów.

Galeria portretów 2013
Galeria portretów 2012
Galeria portretów 2009-2011
Moje NH
Strona archiwalna 13. edycji (2013 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2013
PWŚCPSN
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›